Skip Navigation LinksAnnouncements
Tüm Duyurular

2017-2018 Akademik Yılı Güz Dönemi Mezuniyet Yıllığı Duyurusu

Yayınlanma Tarihi: 23 Kasım 2017, Perşembe

2017 - 2018 Akademik Yılı Güz Dönemi Mezuniyet Yıllığı basım çalışmaları başlamıştır. Bu vesile ile mezun adaylarımıza başarılar diliyoruz.

1 Kasım - 15 Aralık 2017 tarihleri arasında (her iki tarihte dahil) fotoğraf çekimleri ve yazı yükleme işlemleri geçmiş dönemlerde uygulandığı gibi yine öğrenci portalı üzerinden gerçekleştirilecektir.

Sadece mezun adaylarımızın portallarında açılan 'mezun adayı/prospective graduate'sekmesi içerisinde yer alan fotoğraf çekimi randevu sekmesi üzerinden randevu almak suretiyle çekimlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Fotoğraf çekimleri Stüdyo Foto Özay'da (Kıbrıs Türk Kooperatif Merkez Bankası karşısı-üniversite ana girişi) sabah 09:00-12:00 öğleden sonra 14:00-17:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Mezuniyet Yıllığı'nda yazılarının yayınlanmasını isteyen mezun adaylarımız 100 kelime ile sınırlı yazılarını, aynı şekilde mezun adayı/prospective graduate sekmesi içerisinde yer alan mesaj yükleme/message uploading sekmesini tıklayarak işlemlerini yapabileceklerdir.

Bilgi ve destek için MİKA Müdürlüğü ofisine aşağıda verilen telefon ve e-mail adresleri üzerinden iletişim kurabilirler.

Ofis Tel: (0392) 630 1633

E-posta: yillik@emu.edu.tr / mezun@emu.edu.tr

Önemli Not: Portallarında Mezun Adayı /Prospective Graduate sekmesini görmeyen mezun adaylarımızın bölümlerine başvurmaları gerekmektedir.